تاريخ : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ | ٩:۳٩ ‎ق.ظ | نویسنده : یک وایقانی

معاون امور مجلس وزرات بهداشت: عملکرد علوم پزشکی کرمان قابل تقدیر است.

 

معاون امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی کرمان در زمینه های سلامت، آموزش و بهداشت جامعه گفت: عملکرد این دانشگاه طی چهار سال اخیر قابل تقدیر است.

به گزارش ایرنا، دکتر"حسن امین لو" روز یکشنبه در آیین معارفه رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان افزود: این دانشگاه جزء دانشگاه هایی است که همزمان با پیروزی انقلاب ایجاد شد.
وی ادامه داد: این دانشگاه تنها دانشگاه در سطح کشور به شمار می رود که طی 30 سال گذشته توانست با رشد شتابنده، خود را به هشت دانشگاه علوم پزشکی برتر کشور برساند.
مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان نیز در این آیین گفت: ایمان استوار سنگ بنای تخصص و مهارت و عنایت خدا به بندگان شایسته است.
حجت الاسلام"محسن سالار کیا" به عملکرد مثبت دکتر زاهدی رییس سابق دانشگاه اشاره کرد و افزود: ارتقاء سلامت ناظر به داشتن ایمان قوی و راسخ است که خوشبختانه این امر در ریاست قبلی این دانشگاه وجود داشت.
به گزارش ایرنا، در نشست تودیع ومعارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان معاونت هایی این دانشگاه به گزارش کوتاهی از عملکرد دکتر زاهدی طی چهار سال گذشته پرداختند.
بر پایه این گزارش در این مراسم دکتر "عبدالرضا صباحی" به عنوان رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان منصوب و از خدمات دکتر"محمد جواد زاهدی" تقدیر به عمل آمد.

منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)/ ٢۶/٧/٨٨